Škola

Jsme škola s dlouhou tradicí ve vzdělávání v oblasti gastronomie, cestovního ruchu a služeb. Počátky vzniku školy se vztahují k roku 1906. Dnes poskytujeme praktické vzdělání v učebních oborech i vzdělání maturitní.

Studium na naší škole není jednoduché, po studentech požadujeme plnění povinností v teoretickém i praktickém vyučování. Klademe důraz především na společenské vystupování a chování studentů. Odměnou za tento přístup poskytujeme studentům kvalitní vzdělání, s vysokou mírou uplatnění v praxi. Praktická i teoretická výuka probíhá v rekonstruovaných a plně funkčně vybavených odborných učebnách.

Naším vzdělávacím cílem jsou úspěšní mladí lidé, kteří naleznou uplatnění ve svém oboru, ať už v praxi, anebo při dalším studiu.

Školní cukrárna

Prázdniny jsou téměř v polovině a my se na Vás opět těšíme v naší školní cukrárně! Po - pá 8:00 - 16:00 hodin

Informace pro budoucí první ročníky

Základní informace pro budoucí první ročníky školního roku 2022/2023 naleznete v přílohách na konci stránky.  Na veškeré dotazy Vám rádi odpovíme na skola@sosrusk...

ŠKOLNÍ ČASOPIS

PRVNÍ ŠKOLNÍ ČASOPIS!! Studentský časopis z dílny třídy K1. Časopis vznikl v rámci projektové výuky českého jazyka a literatury.Ve spolupráci s paní učitelkou Stádníko...