DĚČÍNSKÁ VLNA

IX. ročník - 13. únor 2020


Fotogalerie

Dámská kategorie - Marie Antoinetta

1. místo GALUSZKOVÁ EVA

2. místo PIKALOVÁ KATEŘINA

3. místo VESELÁ TEREZA

 

Pánská kategorie - Barber style

1. místo NGUYEN TAI DU 

2. místo RAŠKA DOMINIK

3. místo JELÍNEK JIŘÍ

 

NURSING NOW - praktický výčes pro zdravotní sestru

1. místo KUBEŠOVÁ MARTINA

2. místo ŽIDELOVÁ NATÁLIE

3. místo GREJCÁRKOVÁ KVĚTUŠE


VIII. ročník - 14. únor 2019

 

Dámská kategorie - SOPHISTIC FASHION STYLE - dámský pletený účes, zaplétaný, proplétaný účes ve všech podobách

1. místo SELE PATRIC 

2. místo KAROLÍNA FAITLOVÁ

3. místo TEREZA BRUSCHOVÁ


 

Pánská kategorie - QUIFF HAIR STYLE - pánský střih a účes:

1. místo CHRISTIAN BUŽO

2. místo ANETA ŠKIRDOVÁ

3. místo ANASTASIA INESHINA


Dámská kategorie - FASHION STYLING - modní dámský účes vytvořený foukanou ondulací:

1. místo MONIKA HOLZKNECHTOVÁ

2. místo VERONIKA NEMEŠKALOVÁ

3. místo VERONIKA BARTÍKOVÁ


 

Cena laické poroty:

1. místo MATĚJ PROCHÁZKA

Kosmetická soutěž:

1. místo TEREZA KŘIVÁNKOVÁ

 

VII. ročník - 8. únor 2018

Dámská kategorie - stylový drdol s oslnivou balayage:

1. místo STRUNZOVÁ MIROSLAVA 

2. místo ŽĎÁNSKÁ SYLVA

3. místo URBANOVÁ KRISTÝNA

Pánská kategorie - Pompadour Haircut Style 2018:

1. místo MIROSLAV KOLÁŘ

2. místo ELIŠKA KORFOVÁ

3. místo JAN SEVERIN

Dámská kategorie - Střih a účes:

1. místo BRAŽINOVÁ DIANA

2. místo ŠTĚPÁNKOVÁ HANA

3. místo HODAČOVÁ LINDA

Cena laické poroty:

1. místo URBANOVÁ KRISTÝNA

Cena diváků:

1. místo ŽĎÁNSKÁ SYLVA


 

VI. ročník - 23. únor 2017

Dámská kategorie:

1. místo ANNA SLOUPENSKÁ  Střední škola - COPTH Praha 9

2. místo MATŮŠ BALÁŽ Spojená škola Ružomberok

3. místo ŠTĚPÁNKA SOCHOROVÁ Střední škola živnostenská Sokolov

Pánská kategorie:

1. místo OLDŘICH KOUBÍČEK SOU kadeřnické, Praha - Karlín

2. místo JAKUB ŽUCHA Severočeská střední škola s.r.o. Ústí nad Labem

3. místo NICOLE HANÁKOVÁ Střední škola živnostenská Sokolov

Speciální kategorie:

1. místo VERONIKA BALOGOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

Cena laické poroty:

1. místo JOSEF ŠARIŠSKÝ Střední škola - COPTH Praha 9

 

 

V. ročník - 25. února 2016

Dámská kategorie:

1. místo DENISA REICHLOVÁ Střední odborná škola Litvínov - Hamr

2. místo KRISTÝNA PETRLÍKOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

3. místo KLÁRA LUŇÁKOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

 

Pánská kategorie:

1. místo JINDŘICH JANOVSKÝ Střední škola živnostenská Sokolov

2. místo MARIE HETVEROVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo VERONIKA KALLOVÁ Střední škola obchodu a služeb Teplice

 

Speciální kategorie:

1. místo EVA HRKOTOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

2. místo EVA DONÁTOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo KAROLÍNA HERDOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

 

 

IV. ročník - 12. února 2015

Dámská kategorie:

1. místo MONIKA YATSKANYK Soukromé střední odborné učiliště kadeřnické Praha 2 s.r.o.

2. místo BARBORA FAITLOVÁ SOU kadeřnické, Karlínské nám., Praha 8 - Karlín

3. místo ROMANA PUŇÁKOVÁ Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé SOU s.r.o., Praha

 

Pánská kategorie:

1. místo KATEŘINA KUČEROVÁ Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé SOU s.r.o., Praha

2. místo TEREZA CHREŇOVÁ SOU - služeb, Novovysočanská, Praha 9

3. místo MARTIN HORVÁTH Střední škola živnostenská, Sokolov

 

 

III. ročník - 20. února 2014

Dámská kategorie:

1. místo MARTINA RÁŽKOVÁ Střední škola a Mateřská škola o.p.s., Litoměřice

2. místo NIKOLA TAŠKE Severočeská střední škola s.r.o., Ústí nad Labem

3. místo JOHAN ALEKSANJAN Střední odborná škola Litvínov - Hamr

 

Pánská kategorie:

1. místo MELÁNIE BREJLOVÁ SOU služeb, Novovysočanská 5, Praha 9

2. místo TOMÁŠ SOMMER Střední škola živnostenská Sokolov

3. místo MARCELA GERKOVÁ Střední škola obchodu a služeb Teplice

 

 

II. ročník - 15. února 2013

Dámská kategorie:

1. místo PATRIK HAGARA Střední odborná škola Litvínov - Hamr

2. místo BARBORA VELKÁ Soukromé střední odborné učiliště Ústí nad Labem

3. místo IRENA KOLÁRIKOVÁ Střední škola obchodu a služeb Teplice

 

 

I. ročník - 8. února 2012

Dámská kategorie:

1. místo ANDREA HAVLÍČKOVÁ SOŠ a SOU Neratovice

2. místo MICHAELA SÁDLÍKOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo JANA ŽEŽULKOVÁ SOŠ a SOU Neratovice

Gastro časopis REVUE!

Gastro časopis REVUE!Tak tohle je velká parádaV aktuálním čísle naleznete velmi rozsáhlé povídání o oblíbené soutěži GASTRO LABE!  Naleznete tam také přiložený rec...

Cukrárna

Otevírací doba školní cukrárny je od 8:00 - 16:00 hodinProdej pouze s sebou! Těšíme se na Vás!

Kontaktní telefonní čísla

Po dobu uzavření škol jsou každý všední den od 8:00 do 13:00 v provozu telefonní čísla 412 151 411, 412 151 420.  Tato čísla slouží pro nahlášení vašeho dotazu v...

Změny provozu školy k 14. 10. 2020

Od 14. 10. 2020 je zakázána osobní přítomnost žáků na střední škole - toto nařízení se vztahuje i na odborný výcvik a praktické vyučování. Výuka praktického vyučování j...

Organizace on-line výuky

V týdnu od 12. - 18. 10. 2020 bude probíhat on-line výuka beze změn - on-line výuka pomocí aplikace Microsoft Teams ve stěžejních předmětech - plánováno v aplikaci učit...

Volby do školské rady

Vyhlašuji 1. kolo voleb do školské rady, které se bude konat dne 21. 10. 2020 V prvním kole navrhují zákonní zástupci nezletilých žáků, zletilí žáci a studenti a pedag...