Ústecký kraj
youtube facebook
partneři školy: foto Škoda gastronom - gastro vybavení centrum pivovar decin webdesign a tvorba www stránek astera glass JIVA Jirák
Přijímací řízení
Pro školní rok 2018/19
Studijní obory
Čtyřleté s maturitou Nástavba s maturitou
Maturitní zkoušky
Maturitní zkouška ve školním roce 2018/19
Učební obory
Tříleté s výučním listem Zkrácené s výučním listem
Závěrečné zkoušky
Závěrečná zkouška ve školním roce 2017/18

Naše škola pomáhá Krůčkům


30.6.2017 07:45:23

V úterý 27. 6. 2017 do naší školy zavítaly děti z MŠ Rakovnická. Přivedly je k nám jejich učitelky pod vedením paní Lenky Nováčkové. Děti předaly vybrané hračky zástupcům kroužku hendikepovaných dětí Krůčky. Setkání bylo krásné a dojemné. Mnohokrát děkujeme učitelkám z MŠ, dětem i rodičům, kteří pro Krůčky sbírku zorganizovali, tak i vedení školy, za to, že tento kroužek podporuje zapůjčením skladových prostor.

Citace z dopisu paní Dity Szymanské, vedoucí kroužku Krůčky:

Dobrý den, 

chtěli bychom moc poděkovat vedení Střední školy řemesel a služeb Ruská v Děčíně  za poskytnutí prostoru k předání hraček handicapovaným dětem ze zájmového kroužku  Krůčky organizovaném DDM Děčín. Děkujeme též žákům a učitelům za velmi chutně připravené občerstvení pro děti . Akce byla velmi příjemná a dětem udělala velkou radost. .

Moc si toho Vážíme .

Přejeme krásné dny plné pohody .

Krůčky DDM Děčín 

Dita Szymanská