Ústecký kraj
youtube facebook
partneři školy: foto Škoda gastronom - gastro vybavení centrum pivovar decin webdesign a tvorba www stránek astera glass JIVA Jirák
Přijímací řízení
Pro školní rok 2018/19
Studijní obory
Čtyřleté s maturitou Nástavba s maturitou
Maturitní zkoušky
Maturitní zkouška ve školním roce 2018/19
Učební obory
Tříleté s výučním listem Zkrácené s výučním listem
Závěrečné zkoušky
Závěrečná zkouška ve školním roce 2017/18

DĚČÍNSKÁ VLNA

VII. ročník - 8. únor 2018

Dámská kategorie - stylový drdol s oslnivou balayage:

1. místo STRUNZOVÁ MIROSLAVA 

2. místo ŽĎÁNSKÁ SYLVA

3. místo URBANOVÁ KRISTÝNA

Pánská kategorie - Pompadour Haircut Style 2018:

1. místo MIROSLAV KOLÁŘ

2. místo ELIŠKA KORFOVÁ

3. místo JAN SEVERIN

Dámská kategorie - Střih a účes:

1. místo BRAŽINOVÁ DIANA

2. místo ŠTĚPÁNKOVÁ HANA

3. místo HODAČOVÁ LINDA

Cena laické poroty:

1. místo URBANOVÁ KRISTÝNA

Cena diváků:

1. místo ŽĎÁNSKÁ SYLVA

Kompletní výsledky naleznete zde

 

VI. ročník - 23. únor 2017

Dámská kategorie:

1. místo ANNA SLOUPENSKÁ  Střední škola - COPTH Praha 9

2. místo MATŮŠ BALÁŽ Spojená škola Ružomberok

3. místo ŠTĚPÁNKA SOCHOROVÁ Střední škola živnostenská Sokolov

Pánská kategorie:

1. místo OLDŘICH KOUBÍČEK SOU kadeřnické, Praha - Karlín

2. místo JAKUB ŽUCHA Severočeská střední škola s.r.o. Ústí nad Labem

3. místo NICOLE HANÁKOVÁ Střední škola živnostenská Sokolov

Speciální kategorie:

1. místo VERONIKA BALOGOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

Cena laické poroty:

1. místo JOSEF ŠARIŠSKÝ Střední škola - COPTH Praha 9

 

 

V. ročník - 25. února 2016

Dámská kategorie:

1. místo DENISA REICHLOVÁ Střední odborná škola Litvínov - Hamr

2. místo KRISTÝNA PETRLÍKOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

3. místo KLÁRA LUŇÁKOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

 

Pánská kategorie:

1. místo JINDŘICH JANOVSKÝ Střední škola živnostenská Sokolov

2. místo MARIE HETVEROVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo VERONIKA KALLOVÁ Střední škola obchodu a služeb Teplice

 

Speciální kategorie:

1. místo EVA HRKOTOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

2. místo EVA DONÁTOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo KAROLÍNA HERDOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

 

 

IV. ročník - 12. února 2015

Dámská kategorie:

1. místo MONIKA YATSKANYK Soukromé střední odborné učiliště kadeřnické Praha 2 s.r.o.

2. místo BARBORA FAITLOVÁ SOU kadeřnické, Karlínské nám., Praha 8 - Karlín

3. místo ROMANA PUŇÁKOVÁ Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé SOU s.r.o., Praha

 

Pánská kategorie:

1. místo KATEŘINA KUČEROVÁ Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé SOU s.r.o., Praha

2. místo TEREZA CHREŇOVÁ SOU - služeb, Novovysočanská, Praha 9

3. místo MARTIN HORVÁTH Střední škola živnostenská, Sokolov

 

 

III. ročník - 20. února 2014

Dámská kategorie:

1. místo MARTINA RÁŽKOVÁ Střední škola a Mateřská škola o.p.s., Litoměřice

2. místo NIKOLA TAŠKE Severočeská střední škola s.r.o., Ústí nad Labem

3. místo JOHAN ALEKSANJAN Střední odborná škola Litvínov - Hamr

 

Pánská kategorie:

1. místo MELÁNIE BREJLOVÁ SOU služeb, Novovysočanská 5, Praha 9

2. místo TOMÁŠ SOMMER Střední škola živnostenská Sokolov

3. místo MARCELA GERKOVÁ Střední škola obchodu a služeb Teplice

 

 

II. ročník - 15. února 2013

Dámská kategorie:

1. místo PATRIK HAGARA Střední odborná škola Litvínov - Hamr

2. místo BARBORA VELKÁ Soukromé střední odborné učiliště Ústí nad Labem

3. místo IRENA KOLÁRIKOVÁ Střední škola obchodu a služeb Teplice

 

 

I. ročník - 8. února 2012

Dámská kategorie:

1. místo ANDREA HAVLÍČKOVÁ SOŠ a SOU Neratovice

2. místo MICHAELA SÁDLÍKOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo JANA ŽEŽULKOVÁ SOŠ a SOU Neratovice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I. místo - V. ročník
III. místo - IV. ročník
II. místo - IV. ročník
I. místo - IV. ročník
III. místo - IV. ročník
II. místo - IV. ročník
I. místo - IV. ročník
III. místo - III. ročník
II. místo - III. ročník
I. místo - III. ročník
III. místo - III. ročník
II. místo - III. ročník
I. místo - III. ročník
III. místo - II. ročník
II. místo - II. ročník
I. místo - II. ročník
III. místo - I. ročník
II. místo - I. ročník
I. místo - I. ročník