Ústecký kraj
youtube facebook
partneři školy: foto Škoda gastronom - gastro vybavení centrum pivovar decin webdesign a tvorba www stránek astera glass JIVA Jirák
Přijímací řízení
Pro školní rok 2017/18
Studijní obory
Čtyřleté s maturitou Nástavba s maturitou
Maturitní zkoušky
Maturitní zkouška ve školním roce 2016/17
Učební obory
Tříleté s výučním listem Zkrácené s výučním listem
Závěrečné zkoušky
Závěrečná zkouška ve školním roce 2016/17

SPORTOVNÍ SOUTĚŽE

2016

Turnaj ve florbalu - 2. místo

Sestava družstva: Bohumil Beneš (M 4.), Vít Hladký (N 2.), Jiří Strnad (N 1.), Vít Svoboda (F 2.), Tomáš Studnička (G 1.), Roman Tomášek (K 2.U), Petr Vondrka (M 3.), Filip Zelinger (T 2.), Pavel Krátký (A 3.)

 

Turnaj ve stolním tenise

Nikola Prosová, Daniela Bertlová - 2. místo

Tomáš Studnička, Vít Hladký, Vít Svoboda, Jiří Strnad - 4. místo

 

2015

Pohár Josefa Masopusta - 3. místo

Složení fotbalového mužstva: Lukáš Bajer (T 1.), Dominik Marek (A 2.), Dan Marek (A 2.),Robin Damu (A 2.), Bohumil Beneš (E 2.), Ondřej Džudža (E 2.),Josef Veselý (A 2.), Adam Novotný (K 2. U), Jiří Eichler ( K 2. U), Patrik Dittrich (K 1. U), Martin Barcal (A 3.), Zdeněk Haluška (C 1.), Matěj Kopiár (K 1. U), Hoan Van Nguen (K 1. U),Jakub Hadrava (N 1. B)

 

Turnaj v malé kopané o pohár primátorky statutárního města Děčín - 4. místo

Okresní finále ve stolním tenisu - 2. místo družstvo dívek Marie Čermáková (K3.A),Kristýna Jarolímová (F3.), Petra Hodysová (C 3.)

 

2014

Okresní finále v basketbalu - 4. místo

Složení týmu: Vojtěch Čonka (N 1.), Petr Jandáš (K 1.U), Filip Bílý (Č 1.), Lukáš Bajer (A 1.),  Marek Záruba (F 2.), Tomáš Matějík (A 2.), Martin Ort (K 2. U)

 

Turnaj v malé kopané o pohár primátora statutárního města Děčín - 2. místo

 

2013

Okresní finále v basketbalu - 3. místo

Složení týmu: Filip Bílý, Tomáš Matějík, Jakub Vaško, Martin Ort, Petr Jandáš, Jaroslav Wegschmied, Josef Bára

 

2012

Okresní finále v basketbalu - 3. místo

Složení týmu: Tomáš Bažant, Josef Bára, Petr Jandáš, Erik Novotný, Filip Bílý, Michal Koucký, Jiří Felgr, Martin Ort, Jakub Vaško

 

Okresní finále ve florbalu - 2. místo

Složení týmu: Andrea Čukanová, Karolína Hanžlová, Alena Sanktusová, Sabina Roďanová, Tereza Feixová, Kateřina Niplová

 

Středoškolský atletický pohár - družstva dívek a chlapců skončila na 4. místě

Štafeta chlapců na 400-300-200-100 m ve složení Chudoba, Bažant, Marek, Veindl - 2. místo

 

Turnaj v malé kopané o pohár primátora statutárního města Děčín - 1. místo

Složení týmu  Petr SCHELZIG /T 3./, Petr VESELÝ /T 1./, Petr LÍBAL /M 4./, Lukáš ZMÍTKO /K 3. Č/, František KROPÁČ /A 3./, David ERNEKER /A3./,Otto HÜBSCH /G2./, Dan MEDUNA /G4.O/, Jan NĚMEC /G4.O/, Filip DUBSKÝ /G4.O/,Pavel VITNER /N1.C/ David KROPÁČ /A1./,  Michael GRUNZA /K1Č/ Dan PŘÍHONSKÝ

 

2011

Středoškolský atletický pohár

Lukáš Veindl - 2.místo - běh na 100 m, 400 m

Helena Rázková - 2. místo - vrh v kouli

Václav Spilka - 3. místo - skok do výšky

 

2010

Krajské finále ve florbalu - 2. místo

Složení týmu: Andrea Čukanová, Bára Erbenová, Tereza Feixová, Jitka Vandasová, Karolína Wágnerová, Alena Sanktusová, Karolína Hanžlová

 

Středoškolský atletický pohár

Michaela Kmoníčková - 2 místo 60 m, 2.místo 200 m

Tereza Pachtová - 3.místo výška, 1.místo dálka

Slavomír Durila - 1.místo 100 m, 2.místo 400 m

Jan Papež - 3.místo 100 m, 2.místo výška

 

2008

Okresní finále v basketbale -  5. – 6. místo

Juniorský maratón - 9. místo

I. ročník turnaje v malé kopané - 3. místo ve skupině