Suplování:   Čtvrtek 24.5.2018 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

M3.

PRAX

PRAX

PRAX

PRAX

PRAX

PRAX

PRAX

PRAX

PRAX

PRAX

     

M4.

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

     

N2.

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Bauerová Věra

           

..

-

         

Fojtů Oksana

   

..

NO

   

-

           

Formanová Jana

   

..

-

   

..

..

         

Gruberová Jana

           

..

-

         

Jindrová Stanislava

   

-

-

-

               

Kotvová Ladislava

-

..

ŠS

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Kučerová Lenka

 

..

-

SY

SY

               

Minaříková Dana

-

..

-

..

..

-

..

..

-

-

-

-

-

Redlichová Marie

 

..

NO

                   

Smitková Eva

 

..

-

PO

SP

RM

-

-

-

-

-

-

-

Vacková Ivana

 

..

-

-

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Zelenková Renata

     

..

..

SJ

             

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

78

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

79

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

80

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

82

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bauerová Věra

1.hod

odpadá

FSS

M4. (F)

 

Maturity

Bohuňovský Josef

1.hod

přesun <<

STO

F1.G (G)

(22)

z 21.5. 1.hod

 

2.hod

změna

ZAZ

Č1.

(14)

 
 

3.hod

odpadá

STO

M3. (G)

 

praxe

 

5.hod

změna

PAV

Č1.

(14)

 

Daněk Tomáš

3.hod

odpadá

MAT

M4.

 

Maturity

Fojtů Oksana

4.hod

změna

AJ1

A3.

(68)

 

Formanová Jana

1.hod

odpadá

AJ1

M4. (E)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

AJ1

M3. (GK)

 

praxe

Gotvaldová Eva

3.hod

změna

TEC

C3.

(13)

 

Gruberová Jana

0.hod

odpadá

OVY

M3. (F)

 

praxe

 

1.hod

odpadá

OVY

M3. (F)

 

praxe

 

4.hod

odpadá

FTM

M3. (F)

 

praxe

Horová Alena

2.hod

změna

SUR

C3.

(13)

 
 

6.hod

odpadá

TEC

M3. (G)

 

praxe

 

7.hod

přesun >>

TEC

K2.U

 

na 22.5. 4.hod

Horvát Antonín

5.hod

přesun <<

MAT

A1.

(44)

z 6.hod

 

5.hod

přesun >>

MTR

T2.

 

na 25.5. 2.hod

 

6.hod

přesun >>

MAT

A1.

 

na 5.hod

Jindrová Stanislava

5.hod

odpadá

CJA

N2.

 

Maturity

Luczkowová Olga

2.hod

přesun <<

PKO

N1. (ICT2)

(50)

z 7.hod

 

3.hod

odpadá

PKO

N2.

 

Maturity

 

7.hod

přesun >>

PKO

N1. (ICT2)

 

na 2.hod

Macková Eva

2.hod

přesun >>

ÚČT

N1.

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

ÚČT

N1.

(68)

z 2.hod

 

4.hod

odpadá

EPO

N2.

 

Maturity

Mottlová Zdeňka

1.hod

přesun <<

OBN

C1.

(69)

z 22.5. 5.hod

 

4.hod

přesun <<

OBN

C3.

(14)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

OBN

C3.

 

na 4.hod

Nováková Petra

2.hod

supl. (RM)

MAT

E1.K

(52)

 
 

3.hod

spojeno (FO)

AJ1

C1. (ICT2)

(69)

 

Plešek Tomáš

1.hod

změna

AJ1

C3.

(65)

 

Pomichálková Martina

0.hod

přesun <<

ICT

T2.

(39)

z 25.5. 1.hod

 

3.hod

supl. (SE)

MAT

F2.G

(53)

 
 

6.hod

přesun <<

ICT

P2.

(40)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ICT

P2.

 

na 6.hod

Redlichová Marie

5.hod

supl. (SE)

CJA

F1.G

(53)

 

Schwarz Pavel

2.hod

přesun <<

ZEK

T2.+

(44)

z 6.hod

 

3.hod

změna

HOG

E1.K (E)

(65)

 
 

4.hod

supl. (SE)

MAT

E1.K

(52)

 
 

5.hod

změna

ZEK

K2.U+

(52)

 
 

6.hod

přesun >>

ZEK

T2.+

 

na 2.hod

Sieber Justine Marie

5.hod

supl. (ZR)

AJ1

E1.K (K)

(67)

 

Syrovátková Jaroslava

3.hod

supl. (KU)

STO

Č1. (ČÍSE)

(14)

 
 

4.hod

supl. (KU)

STO

Č1. (KUCH)

(65)

 

Szymanská Alice

0.hod

odpadá

OVY

M3. (G)

 

praxe

 

1.hod

odpadá

OVY

M3. (G)

 

praxe

Šembera Kamil

1.hod

přesun <<

ICT

K2.U

(39)

z 22.5. 7.hod

Špryslová Simona

1.hod

změna

EKO

E1.K (E)

(53)

 
 

2.hod

supl. (KL)

EKO

A3.

(54)

 
 

4.hod

změna

EKO

K2.U+

(44)

 
 

6.hod

odpadá

MAM

N2.

 

Maturity

 

7.hod

odpadá

EKO

M3.

 

praxe

Šturc Jan

1.hod

přesun <<

TVY

Č1.

(14)

z 25.5. 1.hod

 

6.hod

přesun <<

TVY

Č1.

(14)

z 25.5. 2.hod

Turek Edgar

6.hod

změna

MAT

K2.U+

(42)

 

Žoldáková Alena

0.hod

odpadá

OVY

M3. (K)

 

praxe

 

1.hod

odpadá

OVY

M3. (K)

 

praxe

Změny v rozvrzích tříd:

A1.

5.hod

MAT

 

(44)

přesun <<

Horvát Antonín

z 6.hod

 

6.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 5.hod

Č1.

1.hod

TVY

 

(14)

přesun <<

Šturc Jan

z 25.5. (Pá) 1.hod

 

2.hod

ZAZ

 

(14)

změna

Bohuňovský Josef

 
 

3.hod

STO

ČÍSE

(14)

supluje

Syrovátková Jaroslava

(KU)

 

4.hod

STO

KUCH

(65)

supluje

Syrovátková Jaroslava

(KU)

 

5.hod

PAV

 

(14)

změna

Bohuňovský Josef

 
 

6.hod

TVY

 

(14)

přesun <<

Šturc Jan

z 25.5. (Pá) 2.hod

C1.

1.hod

OBN

 

(69)

přesun <<

Mottlová Zdeňka

z 22.5. (Út) 5.hod

 

3.hod

AJ1

ICT2

(69)

spojí

Nováková Petra

(FO)

 

6.hod

SZA

   

odpadá

 

(MD)

Č2.

4.hod

EKO

 

(44)

změna

Špryslová Simona

 
 

5.hod

ZEK

 

(52)

změna

Schwarz Pavel

 
 

6.hod

MAT

 

(42)

změna

Turek Edgar

 

K2.U

1.hod

ICT

 

(39)

přesun <<

Šembera Kamil

z 22.5. (Út) 7.hod

 

4.hod

EKO

 

(44)

změna

Špryslová Simona

 
 

5.hod

ZEK

 

(52)

změna

Schwarz Pavel

 
 

6.hod

MAT

 

(42)

změna

Turek Edgar

 
 

7.hod

TEC

   

přesun >>

 

na 22.5. (Út) 4.hod

P2.

2.hod

ZEK

 

(44)

přesun <<

Schwarz Pavel

z 6.hod

 

6.hod

ICT

 

(40)

přesun <<

Pomichálková Martina

z 7.hod

 

7.hod

ICT

   

přesun >>

 

na 6.hod

T2.

0.hod

ICT

 

(39)

přesun <<

Pomichálková Martina

z 25.5. (Pá) 1.hod

 

2.hod

ZEK

 

(44)

přesun <<

Schwarz Pavel

z 6.hod

 

5.hod

MTR

   

přesun >>

 

na 25.5. (Pá) 2.hod

 

6.hod

ZEK

   

přesun >>

 

na 2.hod

A3.

2.hod

EKO

 

(54)

supluje

Špryslová Simona

(KL)

 

4.hod

AJ1

 

(68)

změna

Fojtů Oksana

 

C3.

1.hod

AJ1

 

(65)

změna

Plešek Tomáš

 
 

2.hod

SUR

 

(13)

změna

Horová Alena

 
 

3.hod

TEC

 

(13)

změna

Gotvaldová Eva

 
 

4.hod

OBN

 

(14)

přesun <<

Mottlová Zdeňka

z 6.hod

 

6.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 4.hod

E1.K

1.hod

EKO

E

(53)

změna

Špryslová Simona

 
 

2.hod

MAT

 

(52)

supluje

Nováková Petra

(RM)

 

3.hod

HOG

E

(65)

změna

Schwarz Pavel

 
 

4.hod

MAT

 

(52)

supluje

Schwarz Pavel

(SE)

 

5.hod

AJ1

K

(67)

supluje

Sieber Justine Marie

(ZR)

F1.G

1.hod

STO

G

(22)

přesun <<

Bohuňovský Josef

z 21.5. (Po) 1.hod

 

1.hod

CJA

   

odpadá

 

(RM)

 

5.hod

CJA

 

(53)

supluje

Redlichová Marie

(SE)

F2.G

3.hod

MAT

 

(53)

supluje

Pomichálková Martina

(SE)

 

7.hod

FPZ

F

 

odpadá

 

(MD)

N1.

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(SE)

 

2.hod

PKO

ICT2

(50)

přesun <<

Luczkowová Olga

z 7.hod

 

2.hod

ÚČT

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

ÚČT

 

(68)

přesun <<

Macková Eva

z 2.hod

 

7.hod

PKO

ICT2

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

 

Suplování:   Pátek 25.5.2018 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

M3.

PRAX

PRAX

PRAX

PRAX

PRAX

PRAX

PRAX

PRAX

PRAX

PRAX

     

M4.

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

     

N2.

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Klopfštoková Pavlína

   

..

                   

Luczkowová Olga

           

..

-

         

Minaříková Dana

-

..

..

BO

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Šembera Kamil

 

-

..

..

..

-

-

-

         

Šturc Jan

 

>>

>>

-

..

-

-

-

         

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

79

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

80

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

82

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bohuňovský Josef

3.hod

supl. (MD)

SUR

C1.

(69)

 

Daněk Tomáš

1.hod

odpadá

MAT

M4.

 

Maturity

Formanová Jana

1.hod

odpadá

AJ1

N2.

 

Maturity

 

3.hod

odpadá

AJ1

M4. (FK)

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

AJ1

N2.

 

Maturity

 

6.hod

přesun >>

AJ1

N1.

 

na 22.5. 3.hod

Gotvaldová Eva

1.hod

přesun >>

TEC

C3.

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

TEC

C3.

(54)

z 1.hod

 

6.hod

přesun >>

CHE

A1.

 

na 21.5. 5.hod

Gruberová Jana

3.hod

přesun <<

FTM

F2.G (F)

(41)

z 6.hod

 

4.hod

odpadá

FTM

M4. (F)

 

Maturity

 

6.hod

přesun >>

FTM

F2.G (F)

 

na 3.hod

 

7.hod

odpadá

FTM

M3. (F)

 

praxe

Horvát Antonín

2.hod

přesun <<

MTR

T2.

(44)

z 24.5. 5.hod

Jindrová Stanislava

2.hod

odpadá

CJA

N2.

 

Maturity

Kotvová Ladislava

1.hod

přesun >>

CJA

A3.

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

CJA

A3.

(13)

z 1.hod

 

3.hod

změna

CJA

C3.

(53)

 

Macková Eva

4.hod

odpadá

ÚČT

M4. (E)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

ÚČT

N2.

 

Maturity

 

7.hod

odpadá

ZUČ

M3. (G)

 

praxe

Mottlová Zdeňka

1.hod

přesun >>

PSY

K2.U+

 

na 22.5. 5.hod

 

2.hod

odpadá

OBN

M3.

 

praxe

 

5.hod

změna

EKO

C3.

(52)

 
 

6.hod

přesun >>

OBN

C1.

 

na 23.5. 3.hod

Plešek Tomáš

3.hod

změna

AJ1

K2.U

(71)

 
 

4.hod

změna

AJ1

C3.

(77)

 

Pomichálková Martina

1.hod

přesun <<

ICT

Č2.

(39)

z 4.hod

 

1.hod

přesun >>

ICT

T2.

 

na 24.5. 0.hod

 

4.hod

přesun >>

ICT

Č2.

 

na 1.hod

 

5.hod

přesun >>

ICT

E2.K

 

na 23.5. 2.hod

Schwarz Pavel

3.hod

odpadá

MAT

N2.

 

Maturity

 

6.hod

změna

MAT

C3.

(52)

 

Smitková Eva

3.hod

odpadá

MAT

M3.

 

praxe

 

5.hod

přesun <<

MAT

E2.K

(73)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

MAT

E2.K

 

na 5.hod

Syrovátková Jaroslava

5.hod

změna

STO

K2.U

(72)

 

Špryslová Simona

1.hod

odpadá

EKO

M3.

 

praxe

 

3.hod

odpadá

EKO

M4. (E)

 

Maturity

 

4.hod

přesun <<

EKO

K2.U+

(52)

z 6.hod

 

5.hod

přesun >>

EPO

N1.

 

na 23.5. 4.hod

 

6.hod

přesun >>

EKO

K2.U+

 

na 4.hod

Vacková Ivana

2.hod

odpadá

CJA

M4.

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

ZDR

M4. (K)

 

Maturity

 

6.hod

přesun <<

KOS

E2.K (K)

(13)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

KOS

E2.K (K)

 

na 6.hod

Zelenka Petr

5.hod

odpadá

TVY

M4.

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

TVY

M4.

 

Maturity

Změny v rozvrzích tříd:

A1.

5.hod

FYZ

   

odpadá

 

(MD)

 

6.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 21.5. (Po) 5.hod

Č1.

1.hod

TVY

   

přesun >>

 

na 24.5. (Čt) 1.hod

 

2.hod

TVY

   

přesun >>

 

na 24.5. (Čt) 6.hod

C1.

3.hod

SUR

 

(69)

supluje

Bohuňovský Josef

(MD)

 

6.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 23.5. (St) 3.hod

Č2.

1.hod

ICT

 

(39)

přesun <<

Pomichálková Martina

z 4.hod

 

4.hod

EKO

 

(52)

přesun <<

Špryslová Simona

z 6.hod

 

6.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 4.hod

K2.U

1.hod

PSY

   

přesun >>

 

na 22.5. (Út) 5.hod

 

3.hod

AJ1

 

(71)

změna

Plešek Tomáš

 
 

4.hod

EKO

 

(52)

přesun <<

Špryslová Simona

z 6.hod

 

5.hod

STO

 

(72)

změna

Syrovátková Jaroslava

 
 

6.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 4.hod

K2.

6.hod

EKO

   

odpadá

 

(LL)

T2.

1.hod

ICT

   

přesun >>

 

na 24.5. (Čt) 0.hod

 

2.hod

MTR

 

(44)

přesun <<

Horvát Antonín

z 24.5. (Čt) 5.hod

A3.

1.hod

CJA

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

CJA

 

(13)

přesun <<

Kotvová Ladislava

z 1.hod

C3.

1.hod

TEC

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

TEC

 

(54)

přesun <<

Gotvaldová Eva

z 1.hod

 

3.hod

CJA

 

(53)

změna

Kotvová Ladislava

 
 

4.hod

AJ1

 

(77)

změna

Plešek Tomáš

 
 

5.hod

EKO

 

(52)

změna

Mottlová Zdeňka

 
 

6.hod

MAT

 

(52)

změna

Schwarz Pavel

 

E2.K

5.hod

MAT

 

(73)

přesun <<

Smitková Eva

z 6.hod

 

6.hod

KOS

K

(13)

přesun <<

Vacková Ivana

z 7.hod

 

6.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

KOS

K

 

přesun >>

 

na 6.hod

F2.G

1.hod

FYZ

F

 

odpadá

 

(MD)

 

3.hod

FTM

F

(41)

přesun <<

Gruberová Jana

z 6.hod

 

6.hod

FTM

F

 

přesun >>

 

na 3.hod

N1.

5.hod

EPO

   

přesun >>

 

na 23.5. (St) 4.hod

 

6.hod

AJ1

   

přesun >>

 

na 22.5. (Út) 3.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři