Suplování:   Středa 27.6.2018 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

A1.

           

Absc

PGR

         

Č1.

           

Absc

PGR

         

K1.U

           

Absc

PGR

         

K1.

           

Absc

PGR

         

C1.

           

Absc

PGR

         

P1.

           

Absc

PGR

         

T1.

 

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Absc

PGR

         

A2.

           

Absc

PGR

         

Č2.

           

Absc

PGR

         

K2.U

           

Absc

PGR

         

K2.

           

Absc

PGR

         

C2.

 

EX

EX

EX

EX

EX

Absc

PGR

         

P2.

           

Absc

PGR

         

T2.

           

Absc

PGR

         

A3.

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

       

K3.Č

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

         

K3.

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

         

C3.

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

       

P3.T

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

         

Z1.

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

       

E1.K

 

EX

EX

EX

EX

EX

Absc

PGR

         

F1.G

           

Absc

PGR

         

E2.K

           

Absc

PGR

         

F2.G

           

Absc

PGR

         

M3.

           

Absc

PGR

         

M4.

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

     

N1.

           

Absc

PGR

         

N2.

 

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Horvát Antonín

 

..

-

..

..

..

-

..

         

Klopfštoková Pavlína

..

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Kotvová Ladislava

       

>>

-

             

Pomichálková Martina

 

..

NO

-

..

..

             

Pražan Jan

 

..

..

-

..

..

..

..

         

Schwarz Pavel

-

..

..

..

-

-

..

-

-

-

-

-

-

Šembera Kamil

 

-

ZP

-

-

..

             

Vacek Ivan

           

-

-

         

Vacková Ivana

   

..

..

-

..

             

Zelenková Renata

 

..

MD

..

..

..

             

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

VT

 

Absc

Absc

Absc

Absc

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Adamová Lenka

6.hod

odpadá

OVY

K2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

Baránková Eva

6.hod

odpadá

OVY

Č2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

Bauerová Věra

0.hod

odpadá

OVY

M4. (F)

 

Maturity

 

1.hod

odpadá

OVY

M4. (F)

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

OVY

M4. (F)

 

Maturity

 

3.hod

odpadá

OVY

M4. (F)

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

OVY

M4. (F)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

OVY

M4. (F)

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

OVY

M4. (F)

 

Maturity

 

7.hod

odpadá

OVY

M4. (F)

 

Maturity

Boček Josef

6.hod

odpadá

OVY

T2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

Bohuňovský Josef

6.hod

odpadá

TEC

K3.Č (ČÍSE)

 

záv.zkoušky

 

7.hod

odpadá

STO

F2.G (G)

 

Pedagogická rada

Čech Petr

6.hod

odpadá

OVY

T2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

Fojtů Oksana

6.hod

přesun >>

AJ1

T1.

 

na 25.6. 4.hod

Formanová Jana

1.hod

odpadá

AJ1

M4. (E)

 

Maturity

 

4.hod

přesun <<

AJ1

N1.

(68)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

AJ1

N1.

 

na 4.hod

 

7.hod

odpadá

AJ1

M3. (GK)

 

Pedagogická rada

Gotvaldová Eva

2.hod

odpadá

TEC

C2.

 

exkurze

 

4.hod

přesun <<

CEK

E1.K (E)

(52)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

CEK

E1.K (E)

 

na 4.hod

 

6.hod

odpadá

FVY

C2.

 

Obecná absence třídy

Gruberová Jana

6.hod

odpadá

OVY

F2.G (F)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

OVY

F2.G (F)

 

Pedagogická rada

Hanžlová Pavla

6.hod

odpadá

OVY

K2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

Haragal Petr

6.hod

odpadá

OVY

Č2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

Horký Karel

0.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

Jindrová Stanislava

5.hod

odpadá

CJA

N2.

 

Maturity

Kalivodová Hana

6.hod

odpadá

OVY

K2.U (OV1)

 

Obecná absence třídy

Kopp Jiří

0.hod

odpadá

OVY

Z1. (AUTZ)+

 

záv.zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVY

Z1. (AUTZ)+

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

Z1. (AUTZ)+

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

Z1. (AUTZ)+

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

Z1. (AUTZ)+

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

Z1. (AUTZ)+

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

Z1. (AUTZ)+

 

záv.zkoušky

Kotvová Ladislava

3.hod

přesun >>

CJA

C2.

 

na 28.6. 2.hod

 

6.hod

odpadá

CJA

P3.T

 

záv.zkoušky

Kučerová Lenka

4.hod

odpadá

NJ2

K3.Č

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

NJ2

K1.U (ČÍSE)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NJ2

K3.Č

 

záv.zkoušky

Luczkowová Olga

3.hod

odpadá

ADM

P3.T (PROD)

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

EKO

K3.

 

záv.zkoušky

 

7.hod

odpadá

EKO

P3.T

 

záv.zkoušky

Macková Eva

3.hod

odpadá

EPO

N2.

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

ÚČT

M4. (E)

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

CUČ

N2.

 

Maturity

 

7.hod

odpadá

CUČ

N2.

 

Maturity

Macurová Vladimíra

6.hod

odpadá

OVY

K2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

Minaříková Dana

2.hod

spojeno (ZR)

MTR

M3. (K)

(71)

 
 

5.hod

přesun >>

FYZ

T1.

 

na 26.6. 4.hod

 

6.hod

odpadá

FYZ

F2.G (G)

 

Obecná absence třídy

Mottlová Zdeňka

4.hod

odpadá

OBN

T1.

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OBN

C2.

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

OBN

E2.K

 

Obecná absence třídy

Nováková Petra

1.hod

odpadá

AJ1

C2.

 

exkurze

 

2.hod

spojeno (PO)

AJ1

K1. (ICT1)

(80)

 
 

7.hod

odpadá

AJ1

K1. (ICT1)

 

Pedagogická rada

Plešek Tomáš

2.hod

odpadá

AJ1

K3.Č

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

AJ1

K3.Č

 

záv.zkoušky

Pomichálková Martina

6.hod

odpadá

OPČ

P1.

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

E2.K

 

Pedagogická rada

Preisslerová Miroslava

3.hod

odpadá

TEC

K3.

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

TEC

K1.

 

Obecná absence třídy

Sieber Justine Marie

5.hod

odpadá

AJ1

E1.K (K)

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

AJ1

K1.U (KUCH)

 

Obecná absence třídy

Syrovátková Jaroslava

1.hod

odpadá

STO

K3.Č (ČÍSE)

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

UBS

M4. (E)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

OPCR

M4. (E)

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

STO

K3.Č (KUCH)

 

záv.zkoušky

Szymanská Alice

0.hod

odpadá

OVY

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVY

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

Šimon Milan

6.hod

odpadá

OVY

T2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

Špryslová Simona

1.hod

odpadá

MAM

N2.

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

EKO

K3.Č

 

záv.zkoušky

Šturc Jan

1.hod

odpadá

TVY

P3.T

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

TVY

P3.T

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

TVY

N1.

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TVY

N1.

 

Pedagogická rada

Turek Edgar

6.hod

odpadá

AUT

A2.

 

Obecná absence třídy

Vincze Emil

6.hod

odpadá

OVY

K2.U (OV2)

 

Obecná absence třídy

Winzigová Soňa

6.hod

odpadá

OVY

P2.

 

Obecná absence třídy

Zelenka Petr

2.hod

supl. (ŠE)

OBN

K1.U (ČÍSE)

(72)

 
 

3.hod

odpadá

TVY

T1.

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TVY

M3.

 

Obecná absence třídy

Zelenka Ivo

0.hod

odpadá

OVY

Z1. (TRUZ)

 

záv.zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVY

Z1. (TRUZ)

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

Z1. (TRUZ)

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

Z1. (TRUZ)

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

Z1. (TRUZ)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

Z1. (TRUZ)

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

Z1. (TRUZ)

 

záv.zkoušky

Zelenková Renata

6.hod

odpadá

MTR

K3.

 

záv.zkoušky

Zelenková Zuzana

6.hod

odpadá

OVY

Z1. (KADZ)+

 

záv.zkoušky

Žoldáková Alena

0.hod

odpadá

OVY

M4. (K)

 

Maturity

 

1.hod

odpadá

OVY

M4. (K)

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

OVY

M4. (K)

 

Maturity

 

3.hod

odpadá

OVY

M4. (K)

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

OVY

M4. (K)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

OVY

M4. (K)

 

Maturity

Změny v rozvrzích tříd:

K1.U

2.hod

OBN

ČÍSE

(72)

supluje

Zelenka Petr

(ŠE)

K1.

2.hod

AJ1

ICT1

(80)

spojí

Nováková Petra

(PO)

P1.

1.hod

VYP

ICT2

 

odpadá

 

(PŽ)

 

2.hod

VYP

ICT2

 

odpadá

 

(PŽ)

T1.

5.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 26.6. (Út) 4.hod

E1.K

4.hod

CEK

E

(52)

přesun <<

Gotvaldová Eva

z 5.hod

 

5.hod

CEK

E

 

přesun >>

 

na 4.hod

F1.G

5.hod

ICT

F

 

odpadá

 

(ŠE)

 

5.hod

ICT

G

 

odpadá

 

(PO)

E2.K

3.hod

ZDR

K

 

odpadá

 

(ZR)

 

5.hod

MTR

K

 

odpadá

 

(ZR)

M3.

2.hod

MTR

K

(71)

spojí

Minaříková Dana

(ZR)

N1.

4.hod

AJ1

 

(68)

přesun <<

Formanová Jana

z 5.hod

 

5.hod

AJ1

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.6.2018 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

A1.

         

Absc

Absc

Absc

         

Č1.

         

Absc

Absc

Absc

         

K1.U

 

EX

EX

EX

EX

Absc

Absc

Absc

         

K1.

         

Absc

Absc

Absc

         

C1.

         

Absc

Absc

Absc

         

P1.

         

Absc

Absc

Absc

         

T1.

 

EX

EX

EX

EX

Absc

Absc

Absc

         

A2.

 

EX

EX

EX

EX

Absc

Absc

Absc

         

Č2.

         

Absc

Absc

Absc

         

K2.U

         

Absc

Absc

Absc

         

K2.

         

Absc

Absc

Absc

         

C2.

         

Absc

Absc

Absc

         

P2.

         

Absc

Absc

Absc

         

T2.

         

Absc

Absc

Absc

         

A3.

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

       

K3.Č

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

         

K3.

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

         

C3.

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

       

P3.T

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

         

Z1.

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

       

E1.K

         

Absc

Absc

Absc

         

F1.G

         

Absc

Absc

Absc

         

E2.K

         

Absc

Absc

Absc

         

F2.G

         

Absc

Absc

Absc

         

M3.

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

M4.

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

     

N1.

         

Absc

Absc

Absc

         

N2.

 

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Fojtů Oksana

 

..

..

..

..

               

Gruberová Jana

..

..

-

..

..

               

Horvát Antonín

 

..

..

..

..

..

..

-

         

Minaříková Dana

 

..

-

..

..

               

Nováková Petra

 

..

..

-

-

               

Pomichálková Martina

 

..

-

-

-

               

Preisslerová Miroslava

 

..

..

-

-

               

Schwarz Pavel

-

..

..

ŠE

..

     

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Adamová Lenka

5.hod

odpadá

OVY

K2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

K2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

Balský Dušan

3.hod

odpadá

OBN

P3.T

 

záv.zkoušky

Baránková Eva

5.hod

odpadá

OVY

Č2. (OV1)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

Č2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

Bauerová Věra

1.hod

odpadá

FSS

M4. (F)

 

Maturity

 

3.hod

přesun <<

FSS

F1.G (F)

(48)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

FSS

F1.G (F)

 

na 3.hod

 

5.hod

odpadá

FSS

F2.G (F)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

FSS

M3. (F)

 

Obecná absence třídy

Boček Josef

5.hod

odpadá

OVY

T2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

T2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

Bohuňovský Josef

3.hod

odpadá

STO

M3. (G)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ZAZ

K1.U

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

STO

K1.U

 

Obecná absence třídy

Čech Petr

5.hod

odpadá

OVY

T2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

T2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

Daněk Tomáš

3.hod

odpadá

MAT

M4.

 

Maturity

Fojtů Oksana

5.hod

odpadá

AJ1

K3.

 

záv.zkoušky

Formanová Jana

1.hod

odpadá

AJ1

M4. (E)

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

AJ1

M4. (FK)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

AJ1

M3. (GK)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ1

M4. (E)

 

Maturity

 

7.hod

odpadá

AJ1

N2.

 

Maturity

Gruberová Jana

6.hod

odpadá

FTM

M4. (F)

 

Maturity

Hanušová Kateřina

5.hod

odpadá

OVY

C1. (OV1)

 

Obecná absence třídy

Hanžlová Pavla

5.hod

odpadá

OVY

K2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

K2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

Haragal Petr

5.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV2)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

Č2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

Horký Karel

0.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

Horová Alena

1.hod

odpadá

TEC

K3.Č (KUCH)

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

TEC

K1.U

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

TEC

K3.Č (KUCH)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

TEC

F2.G (G)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEC

M3. (G)

 

Obecná absence třídy

Jindrová Stanislava

5.hod

odpadá

CJA

N2.

 

Maturity

Kalivodová Hana

5.hod

odpadá

OVY

K2.U (OV1)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

K2.U (OV1)

 

Obecná absence třídy

Klopfštoková Pavlína

0.hod

odpadá

OVY

Z1. (CUKZ)+

 

záv.zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVY

Z1. (CUKZ)+

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

Z1. (CUKZ)+

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

Z1. (CUKZ)+

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

Z1. (CUKZ)+

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

Z1. (CUKZ)+

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

Z1. (CUKZ)+

 

záv.zkoušky

Kopp Jiří

0.hod

odpadá

OVY

Z1. (AUTZ)+

 

záv.zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVY

Z1. (AUTZ)+

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

Z1. (AUTZ)+

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

Z1. (AUTZ)+

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

Z1. (AUTZ)+

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

Z1. (AUTZ)+

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

Z1. (AUTZ)+

 

záv.zkoušky

Kotvová Ladislava

1.hod

odpadá

CJA

A2.

 

exkurze

 

2.hod

přesun <<

CJA

C2.

(79)

z 27.6. 3.hod

 

4.hod

odpadá

CJA

T1.

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

CJA

P3.T

 

záv.zkoušky

Luczkowová Olga

3.hod

odpadá

PKO

N2.

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

PKO

E1.K (E)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ADM

P1. (ICT2)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PKO

N1. (ICT2)

 

Obecná absence třídy

Macková Eva

4.hod

odpadá

EPO

N2.

 

Maturity

Macurová Vladimíra

5.hod

odpadá

OVY

K2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

K2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

Matek Miroslav

5.hod

odpadá

OVY

A1. (OV1)

 

Obecná absence třídy

Minaříková Dana

5.hod

odpadá

FYZ

P1.

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

FPZ

F2.G (F)

 

Obecná absence třídy

Mottlová Zdeňka

3.hod

odpadá

OBN

K3.Č

 

záv.zkoušky

Nováková Petra

5.hod

odpadá

MAT

K1.

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ1

K1. (ICT1)

 

Obecná absence třídy

Opavová Lenka

5.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV4)

 

Obecná absence třídy

Plešek Tomáš

1.hod

odpadá

AJ1

P3.T

 

záv.zkoušky

Pomichálková Martina

5.hod

odpadá

ICT

T1.

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ICT

K3.

 

záv.zkoušky

Preisslerová Miroslava

6.hod

odpadá

TEC

K1.

 

Obecná absence třídy

Redlichová Marie

3.hod

odpadá

CJA

K1.U

 

exkurze

Schwarz Pavel

6.hod

odpadá

ZEK

C2.

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ZEK

A2.

 

Obecná absence třídy

Sieber Justine Marie

4.hod

odpadá

AJ1

K1.U (KUCH)

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

AJ1

M3. (F)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ1

F2.G

 

Obecná absence třídy

Smitková Eva

5.hod

odpadá

MAT

F1.G

 

Obecná absence třídy

Syrovátková Jaroslava

0.hod

odpadá

STO

K3.Č (ČÍSE)

 

záv.zkoušky

 

1.hod

odpadá

STO

K3.Č (ČÍSE)

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

PAV

M3. (G)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OPCR

E2.K (E)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OPCR

E2.K (E)

 

Obecná absence třídy

Szymanská Alice

0.hod

odpadá

OVY

M3. (G)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVY

M3. (G)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVY

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

7.hod

odpadá

OVY

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

8.hod

odpadá

OVY

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

Šembera Kamil

3.hod

spojeno (SP)

ICT

E1.K (E)

(39)

 
 

4.hod

odpadá

ICT

K3.Č (ČÍSE)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

ICT

C2.

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ICT

P1. (ICT1)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

P1. (ICT1)

 

Obecná absence třídy

Šimon Milan

5.hod

odpadá

OVY

T2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

T2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

Špryslová Simona

2.hod

odpadá

MAR

M4. (E)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

EKO

K3.Č

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

MAM

N2.

 

Maturity

 

7.hod

odpadá

EKO

M3.

 

Obecná absence třídy

Šturc Jan

1.hod

odpadá

OBN

N2.

 

Maturity

 

3.hod

odpadá

TVY

K3.

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

TVY

K3.

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

PRA

N1.

 

Obecná absence třídy

Turek Edgar

2.hod

odpadá

OPR

A2.

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

ELE

A2.

 

Obecná absence třídy

Vacek Ivan

6.hod

odpadá

DĚJ

N1.

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

DĚJ

F1.G

 

Obecná absence třídy

Vacková Ivana

1.hod

odpadá

KOS

M4. (K)

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

KOS

M3. (K)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJA

M4.

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

ZDR

M3. (K)

 

Obecná absence třídy

Vincze Emil

5.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV5)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

K2.U (OV2)

 

Obecná absence třídy

Vlach Libor

5.hod

odpadá

OVY

A1. (OV2)

 

Obecná absence třídy

Winzigová Soňa

2.hod

odpadá

OPČ

P3.T (PROD)

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

ZBO

P3.T (PROD)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

OBP

P3.T (PROD)

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

P2.

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ZBO

P3.T (PROD)

 

záv.zkoušky

Zápotocká Markéta

5.hod

odpadá

OVY

C1. (OV2)

 

Obecná absence třídy

Zelenka Petr

4.hod

odpadá

TVY

A2.

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

TVY

A2.

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TVY

E1.K

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TVY

E1.K

 

Obecná absence třídy

Zelenka Ivo

0.hod

odpadá

OVY

Z1. (TRUZ)

 

záv.zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVY

Z1. (TRUZ)

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

Z1. (TRUZ)

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

Z1. (TRUZ)

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

Z1. (TRUZ)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

Z1. (TRUZ)

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

Z1. (TRUZ)

 

záv.zkoušky

Zelenková Renata

3.hod

odpadá

CEK

M3. (K)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MTR

M4. (K)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

MTR

E1.K (K)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

CEK

F1.G

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MTR

K3.

 

záv.zkoušky

Zelenková Zuzana

5.hod

odpadá

OVY

Z1. (KADZ)+

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

Z1. (KADZ)+

 

záv.zkoušky

Žoldáková Alena

0.hod

odpadá

OVY

M3. (K)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVY

M3. (K)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

E2.K (K)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

E2.K (K)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

K1.

1.hod

AJ1

ICT2

 

odpadá

 

(NO)

C2.

1.hod

SZA

   

odpadá

 

(MD)

 

2.hod

CJA

 

(79)

přesun <<

Kotvová Ladislava

z 27.6. (St) 3.hod

E1.K

3.hod

ICT

E

(39)

spojí

Šembera Kamil

(SP)

F1.G

3.hod

FSS

F

(48)

přesun <<

Bauerová Věra

z 4.hod

 

4.hod

FSS

F

 

přesun >>

 

na 3.hod

E2.K

1.hod

GCR

E

 

odpadá

 

(SP)

 

 

Suplování:   Pátek 29.6.2018 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

A1.

Absc

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

             

Č1.

 

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

K1.U

 

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

K1.

 

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

C1.

Absc

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

             

P1.

 

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

T1.

 

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

A2.

 

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

Č2.

 

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

K2.U

 

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

K2.

Absc

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

C2.

 

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

P2.

Absc

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

T2.

Absc

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

             

A3.

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

       

K3.Č

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

         

K3.

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

         

C3.

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

       

P3.T

 

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

         

Z1.

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

       

E1.K

 

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

F1.G

 

Absc

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

           

E2.K

 

Absc

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

F2.G

 

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

M3.

 

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

M4.

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

     

N1.

 

TŘÍD

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

N2.

 

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Horvát Antonín

 

-

..

..

..

..

..

-

         

Schwarz Pavel

-

-

..

..

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Adamová Lenka

0.hod

odpadá

OVY

K2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVY

K2. (OV3)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

K2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

K2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

K2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

K2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

Baránková Eva

1.hod

odpadá

OVY

Č2. (OV1)+

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

Č2. (OV1)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

Č2. (OV1)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

Č2. (OV1)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

Č2. (OV1)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

Č2. (OV1)+

 

Obecná absence třídy

Bauerová Věra

1.hod

odpadá

OVY

F1.G (F)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVY

F1.G (F)

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

OVY

F1.G (F)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

F1.G (F)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

F1.G (F)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

F1.G (F)

 

Obecná absence třídy

Boček Josef

0.hod

odpadá

OVY

T2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVY

T2. (OV1)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

T2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

T2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

T2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

T2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

Bohuňovský Josef

1.hod

odpadá

STO

F2.G (G)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

TEC

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

PAV

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

TEC

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

PAV

K1.U

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

STO

K1.U

 

Obecná absence třídy

Čech Petr

0.hod

odpadá

OVY

T2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVY

T2. (OV2)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

T2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

T2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

T2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

T2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

Daněk Tomáš

1.hod

odpadá

MAT

M4.

 

Maturity

Fojtů Oksana

1.hod

odpadá

AJ1

P1. (ICT2)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

AJ1

T1.

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ1

K3.

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

AJ1

E2.K

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ1

A2.

 

Obecná absence třídy

Formanová Jana

1.hod

odpadá

AJ1

N2.

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

AJ1

N1.

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ1

M4. (FK)

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

AJ1

N2.

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

AJ1

N1.

 

Obecná absence třídy

Gotvaldová Eva

1.hod

odpadá

CHE

T1.

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

CHE

K1.U

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CHE

K1.

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CEK

F2.G

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEC

C2.

 

Obecná absence třídy

Gruberová Jana

4.hod

odpadá

FTM

M4. (F)

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

FTM

F2.G (F)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

FTM

M3. (F)

 

Obecná absence třídy

Hanušová Kateřina

0.hod

odpadá

OVY

C1. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVY

C1. (OV1)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

C1. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

C1. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

C1. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

C1. (OV1)

 

Obecná absence třídy

Hanžlová Pavla

0.hod

odpadá

OVY

K2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVY

K2. (OV2)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

K2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

K2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

K2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

K2. (OV2)

 

Obecná absence třídy

Haragal Petr

1.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV2)+

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV2)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV2)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV2)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV2)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV2)+

 

Obecná absence třídy

Horký Karel

0.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

A3. (OV1)

 

záv.zkoušky

Jindrová Stanislava

2.hod

odpadá

CJA

N2.

 

Maturity

Kalivodová Hana

1.hod

odpadá

OVY

K2.U (OV1)+

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

K2.U (OV1)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

K2.U (OV1)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

K2.U (OV1)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

K2.U (OV1)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

K2.U (OV1)+

 

Obecná absence třídy

Klopfštoková Pavlína

0.hod

odpadá

OVY

C3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVY

C3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

C3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

VYP

Z1. (CUKZ)

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

TEC

Z1. (CUKZ)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

SUR

Z1. (CUKZ)

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

C3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

7.hod

odpadá

OVY

C3. (OV1)

 

záv.zkoušky

 

8.hod

odpadá

OVY

C3. (OV1)

 

záv.zkoušky

Kopp Jiří

0.hod

odpadá

OVY

A3. (OV2)

 

záv.zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVY

A3. (OV2)

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

A3. (OV2)

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

A3. (OV2)

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

A3. (OV2)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

A3. (OV2)

 

záv.zkoušky

Kotvová Ladislava

3.hod

odpadá

CJA

C2.

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CJA

N1.

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJA

K3.Č

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

CJA

T1.

 

Obecná absence třídy

Luczkowová Olga

1.hod

odpadá

PKO

E1.K (E)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

EKO

K3.

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

ADM

P1. (ICT2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

EKO

C2.

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ADM

P3.T (PROD)

 

záv.zkoušky

Macková Eva

3.hod

odpadá

ÚČT

N1.

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ÚČT

M4. (E)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

ÚČT

N2.

 

Maturity

 

7.hod

odpadá

ZUČ

M3. (G)

 

Obecná absence třídy

Macurová Vladimíra

0.hod

odpadá

OVY

K2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVY

K2. (OV1)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

K2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

K2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

K2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

K2. (OV1)

 

Obecná absence třídy

Matek Miroslav

0.hod

odpadá

OVY

A1. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVY

A1. (OV1)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

A1. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

A1. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

A1. (OV1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

A1. (OV1)

 

Obecná absence třídy

Minaříková Dana

1.hod

odpadá

FYZ

F2.G (F)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

SZA

C2.

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

K1.U

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

FYZ

A2.

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

FYZ

K1.

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SZA

Z1. (CUKZ)

 

záv.zkoušky

Mottlová Zdeňka

1.hod

odpadá

OBN

K1.

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OBN

M3.

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

EKO

A2.

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OBN

K3.

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

OBN

P1.

 

Obecná absence třídy

Nováková Petra

2.hod

odpadá

MAT

A2.

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

K1.U

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ1

C2.

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ1

K1. (ICT1)

 

Obecná absence třídy

Opavová Lenka

1.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV4)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV4)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV4)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV4)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV4)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV4)

 

Obecná absence třídy

Plešek Tomáš

1.hod

odpadá

AJ1

P1. (ICT1)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

AJ1

K3.Č

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

AJ1

P3.T

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

AJ1

K3.Č

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

AJ1

P3.T

 

záv.zkoušky

Pomichálková Martina

1.hod

odpadá

MAT

P3.T

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

ICT

F2.G (G)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ICT

P3.T

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

ICT

E2.K

 

Obecná absence třídy

Pražan Jan

2.hod

odpadá

VYP

P1. (ICT1)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

VYP

P1. (ICT1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

VPP

E1.K (E)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

VPP

E1.K (E)

 

Obecná absence třídy

Preisslerová Miroslava

1.hod

odpadá

TEC

K3.

 

záv.zkoušky

 

2.hod

odpadá

MTR

K1.

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEC

K1.

 

Obecná absence třídy

Redlichová Marie

1.hod

odpadá

CJA

K1.U

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

CJA

F2.G

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJA

E2.K

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CJA

P1.

 

Obecná absence třídy

Smitková Eva

1.hod

odpadá

MAT

N1.

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

MAT

M3.

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

F2.G

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MAT

M3.

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MAT

E2.K

 

Obecná absence třídy

Syrovátková Jaroslava

1.hod

odpadá

PAV

K3.Č

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

UBS

E1.K (E)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

STO

Z1. (KUCZ)

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

STO

K3.Č (ČÍSE)

 

záv.zkoušky

Šembera Kamil

1.hod

odpadá

MAT

C2.

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

ICT

P1. (ICT2)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ICT

F2.G (F)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ICT

A2.

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ICT

K1. (ICT2)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

EKO

Z1.

 

záv.zkoušky

Šimon Milan

0.hod

odpadá

OVY

T2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVY

T2. (OV3)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

T2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

T2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

T2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

T2. (OV3)

 

Obecná absence třídy

Špryslová Simona

1.hod

odpadá

EKO

M3.

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

EKO

M4. (E)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

EPO

N1.

 

Obecná absence třídy

Šturc Jan

4.hod

odpadá

PSV

M3.

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

PSY

Z1. (KADZ)+

 

záv.zkoušky

Turek Edgar

1.hod

odpadá

AUT

A2.

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

MAT

K3.Č

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

AUT

Z1. (AUTZ)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

OPR

Z1. (AUTZ)

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

ELE

Z1. (AUTZ)

 

záv.zkoušky

Vacková Ivana

2.hod

odpadá

CJA

M4.

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

ZDR

M4. (K)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

CJA

K3.

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

CJA

M3.

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

KOS

E2.K (K)

 

Obecná absence třídy

Vincze Emil

1.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV5)+

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV5)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV5)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV5)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV5)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

Č1. (OV5)+

 

Obecná absence třídy

Vlach Libor

0.hod

odpadá

OVY

A1. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVY

A1. (OV2)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

A1. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

A1. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

A1. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

A1. (OV2)

 

Obecná absence třídy

Winzigová Soňa

0.hod

odpadá

OVY

P2.

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVY

P2.

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OPČ

P3.T (PROD)

 

záv.zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

P2.

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

P2.

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

P2.

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ZBO

P1.

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

OVY

P2.

 

Obecná absence třídy

Zápotocká Markéta

0.hod

odpadá

OVY

C1. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVY

C1. (OV2)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

C1. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

C1. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

C1. (OV2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

C1. (OV2)

 

Obecná absence třídy

Zelenka Petr

1.hod

odpadá

TVY

E2.K

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TVY

E2.K

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

TVY

M4.

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

TVY

M4.

 

Maturity

Zelenková Zuzana

0.hod

odpadá

OVY

K2. (OV4)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVY

K2. (OV4)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

K2. (OV4)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ZDR

Z1. (KADZ)

 

záv.zkoušky

 

4.hod

odpadá

MTR

Z1. (KADZ)

 

záv.zkoušky

 

5.hod

odpadá

TEC

Z1. (KADZ)

 

záv.zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

K2. (OV4)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

OVY

K2. (OV4)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

OVY

K2. (OV4)

 

Obecná absence třídy

Žoldáková Alena

1.hod

odpadá

OVY

E1.K (K)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

E1.K (K)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

E1.K (K)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

E1.K (K)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

E1.K (K)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

E1.K (K)

 

Obecná absence třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři