Ústecký kraj
youtube facebook
partneři školy: foto Škoda gastronom - gastro vybavení centrum pivovar decin webdesign a tvorba www stránek astera glass JIVA Jirák
Přijímací řízení
Pro školní rok 2017/18
Studijní obory
Čtyřleté s maturitou Nástavba s maturitou
Maturitní zkoušky
Maturitní zkouška ve školním roce 2016/17
Učební obory
Tříleté s výučním listem Zkrácené s výučním listem
Závěrečné zkoušky
Závěrečná zkouška ve školním roce 2016/17

OSTATNÍ SOUTĚŽE

2016

 

GASTRO KROMĚŘÍŽ

Jiří Eichler - 2. místo

Jakub Jansa - 3. místo

 

JUNIOR 2016 - kadeřnická soutěž

Kristýna Petrlíková - 2. místo

 

PRODAVAČ 2016

Marek Moc - 4. místo

 

VÍTEJTE U NÁS

Klára Svobodová, Bohumil Beneš - 4. místo

 

 

2015

 

CALLEBAUT CUP 2015

Lea Svobodová - 3. místo

 

 

GASTRO KROMĚŘÍŽ 

Jiří Prant - 1. místo

 

2. ročník soutěže "O nejlepší chlebovou placku připravenou ve venkovní peci"

Jiří Holeček, Jiří Eichler - 1. místo

 

15. ročník soutěže "BIRELL CUP 2015"

2. místo družstvo ve složení: Kateřina Haňková, Veronika Haňková, Petra Kaňková, Marika Nistorová

 

2014

FOTOTALENT 2014

Nikola Bucková - 2. místo

 

V. ročník soutěže „Vítejte u nás“

Šarlota Jahodářová, Dominik Mrnka - 7. a 8. místo

 

2013

Mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu

Kategorie junior: 3. místo - složení týmu: Jiří Pravda, Denisa Martínková, David Humhal

Kategorie senior 3. místo  - složení týmu: Vladimír Egr, Alena Horová, Nikola Fejfarová

 

CZECH SPECIAL ACADEMY – OCHUTNEJ ČESKO

David Humhal, Bc. Alena Horová - 1. místo

Michaela Václavková, p. Petr Krása - 2. místo

 

"O nejchutnější masopustní koblihu"

Petr Sequens - 1. místo

 

Cukrářská soutěž v Ružomberoku

Kateřina Šindelářová - 4. místo

 

IV. ročník soutěže s mezinárodní účastí "Vítejte u nás"

Dominik Mrnka, Lucie Stádníková - 6. místo

 

2012

 

Mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu

Kategorie junior: 4. místo - složení týmu: David Humhal, Nikola Fejfarová, Kateřina Koločayová

Kategorie senior 2. místo  - složení týmu: Vladimír Egr, Alena Horová, Hana Kalivodová

 

„O MARCIPÁNOVOU KLÁVESNICI“

Anna Jelínková (F 1.) - 1. místo

Petra Žďánská (F 1.) - 2. místo

Anna Voříšková (N 1.B) - 3. místo

 

2011

Mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu

Kategorie junior: 2. místo - složení týmu: Jan Kadlec, Jaroslav Brož, Kateřina Koločayová

Kategorie senior 2. místo  - složení týmu: Vladimír Egr, Alena Horová, Hana Kalivodová

 

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY MLADÝCH KADEŘNÍKŮ HARMONIE 2011

Kristýna Martínková - bronzové pásmo

Barbora Píchová - bronzové pásmo

 

2010

ZLATÝ HŘEBEN

Monika Tremlová - 5. místo

 

Krušovické čepování

3. místo - Marcel Barták, Aneta Štěpánková, Michal Plechata

 

2008

Mistrovství republiky mladých kadeřníků HARMONIE

Stanislava Šeráková - bronzové pásmo