Ústecký kraj
youtube facebook
partneři školy: foto Škoda gastronom - gastro vybavení centrum pivovar decin webdesign a tvorba www stránek astera glass JIVA Jirák
Přijímací řízení
Pro školní rok 2017/18
Studijní obory
Čtyřleté s maturitou Nástavba s maturitou
Maturitní zkoušky
Maturitní zkouška ve školním roce 2016/17
Učební obory
Tříleté s výučním listem Zkrácené s výučním listem
Závěrečné zkoušky
Závěrečná zkouška ve školním roce 2016/17

CENA ŘEDITELE ŠKOLY 2017


30.6.2017

ANETA KRULIŠOVÁ

Gastro Hradec 2017 – 1. místo, Mistr České republiky

 

LEA SVOBODOVÁ

Gastro Hradec 2017 – 2. místo

Gastro Junior 2017 – bronzové pásmo

Gastro Labe 2017 – 1. místo

 

ADAM VODVÁŘKA

Gastro Labe 2017 – 3. místo

 

ALEŠ PĚTÍK

Gastro Labe 2017 – 3. místo

 

LUCIE JAUKLOVÁ

GASTRO HRADEC 2017 – 4. místo

 

NIKOLA PROSOVÁ

Harmonie 2017 – 5. místo

 

JAKUB JANSA

Birell cup 2017 – 1. místo

 

RADEK DOLANSKÝ

Birell cup 2017 – 1. místo

 

VERONIKA BERÁNKOVÁ

Birell cup 2017 – 4. a 6. místo

SIMONA URBANOVÁ

Birell cup 2017 – 4. a 6. místo

 

KLÁRA SVOBODOVÁ

„Vítejte u nás 2017“ – 7. místo a zvláštní cena poroty

 

KLÁRA VOLEJNÍKOVÁ

„Vítejte u nás 2017“ – 7. místo

 

LENKA HOLFELDOVÁ

Gastro Junior 2017 – stříbrné pásmo

Gastro Labe 2017 – 6. místo

Birell cup 2017 – 4. a 6. místo

 

BARBORA DUPAČOVÁ

Gastro Hradec 2017 – stříbrné pásmo

Gastro Labe 2017 – 4. místo

 

LUKÁŠ JANAČÍK

SUSO 2017 - soutěžní přehlídka stavebních řemesel - obor truhlář -  9. místo

 

VILÉM KRPATA

SUSO 2017 - soutěžní přehlídka stavebních řemesel - obor truhlář – 9. místo

 

BARBORA KADĚROVÁ

Gastro Labe 2017 – 4. místo

 

DAVID POLÁK

Automechanik Junior 2017 – 8. místo

 

MAREK MOC

Prodavač 2017 – 5. místo

 

VERONIKA MACHÁČKOVÁ

Celostátní soutěž „Zimní Turnov“ – 2. místo

 

DAVID TESAŘ

CESOFOTO 2016 – 5. místo

 

MICHAELA ČERVINKOVÁ

CESOFOTO 2016 – 7. místo

 

JAROSLAV ZEMAN

celoroční aktivní práce pro školu

 

MARTINA NOVÁKOVÁ

celoroční aktivní práce pro školu

 

LINDA HODAČOVÁ

Za vzorný prospěch – vyznamenání za II. pololetí

 

ELIŠKA TRNOVSKÁ

Za vzorný prospěch – vyznamenání za II. pololetí

 

VERONIKA MACHÁČKOVÁ

Za vzorný prospěch – vyznamenání za II. pololetí

 

TOMÁŠ STUDNIČKA

Za vzorný prospěch – vyznamenání za II. pololetí

 

ADÉLA ŠONKOVÁ

Za vzorný prospěch – vyznamenání za II. pololetí

 

PAVEL ŠIMÁNEK

Za vzorný prospěch – vyznamenání za II. pololetí

 

 

 

VYZNAMENÁNÍ  U JEDNOTNÝCH ZÁVĚREČNÝCH ZKOUŠEK 2017

 

LEA SVOBODOVÁ

 

VERONIKA KRÁSLOVÁ

 

ADÉLA PILAŘOVÁ

 

JAKUB KREJČÍ

 

ZDEŇKA ČERMÁKOVÁ

 

ANETA KRULIŠOVÁ