Ústecký kraj
youtube facebook
partneři školy: foto Škoda gastronom - gastro vybavení centrum pivovar decin webdesign a tvorba www stránek astera glass JIVA Jirák
Přijímací řízení
Pro školní rok 2018/19
Studijní obory
Čtyřleté s maturitou Nástavba s maturitou
Maturitní zkoušky
Maturitní zkouška ve školním roce 2017/18
Učební obory
Tříleté s výučním listem Zkrácené s výučním listem
Závěrečné zkoušky
Závěrečná zkouška ve školním roce 2017/18

Konzultační hodiny

 

 

Konzultační hodiny jsou určené pro doplnění a opravu známek (nelze opravit výslednou známku jednou konzultací!).

V konzultačních hodinách lze individuálně dovysvětlit látku (v případě dlouhodobější omluvené absence nebo při nepochopení dílčí učební látky při studiu ve škole i doma).
 

Možnost konzultace je nutné domluvit s vyučujícím minimálně jeden den předem.
 

Benešová Naděžda Pondělí lichý týden 7:00 8:00
Bauerová Věra Úterý 7:00 8:00
Bohuňovský Josef Čtvrtek 14:00 15:00
Daněk Tomáš Denně 7:00 8:00
Fojtů Oksana Úterý 14:15 15:00
Formanová Jana Středa 14:15 15:00
Gotvaldová Eva Pátek 7:00 8:00
Gruberová Jana Úterý 14:15 15:00
Horová Alena Úterý 13:30 14:30
Horvát Antonín Středa 7:00 8:00
Jindrová Stanislava Denně 14:00 15:00
Kotvová Ladislava Úterý lichý týden 13:30 14:15
Úterý sudý týden 14:15 15:00
Kučerová Lenka Úterý 14:20 15:00
Luczkowová Olga Úterý  14:15 15:00
Macková Eva Úterý 13:30 14:15
Minaříková Dana Středa 7:00 8:00
Mottlová Zdeňka Pondělí 7:25 7:55
Nováková Petra Úterý lichý týden 13:25 14:15
Pondělí sudý týden 14:15 15:00
Pomichálková Martina Úterý 7:00 8:00
Pražan Jan Úterý 15:00 16:00
Preisslerová Miroslava Úterý 7:25 7:55
Redlichová Marie Úterý 14:20 15:15
Schwarz Pavel Pondělí, Úterý, Čtvrtek 7:10 8:00
Sieber Justine Marie Úterý 7:15 8:00
Smitková Eva Úterý

                 7:30

                 8:00

15:00 16:00
Středa 7:30 8:00
Syrovátková Jaroslava Pondělí 7:00 8:00
Šembera Kamil Úterý 7:00 8:00
Špryslová Simona Úterý lichý týden 14:15 15:00
Pondělí sudý týden 14:15 15:00
Šturc Jan Úterý lichý týden 15:10 16:00
Úterý sudý týden 14:15 15:15
Turek Edgar Úterý 7:00 8:00
Vacková Iva Úterý

                 7:00

                 8:00

15:00 16:00
Winzigová Soňa Úterý lichý týden 14:00 15:00
Čtvrtek sudý týden 14:15 15:00
Zelenka Petr Pátek 14:30 15:30
Zelenková Renata Čtvrtek 7:00 7:45