Ústecký kraj
youtube facebook
partneři školy: foto Škoda gastronom - gastro vybavení centrum pivovar decin webdesign a tvorba www stránek astera glass JIVA Jirák
Přijímací řízení
Pro školní rok 2017/18
Studijní obory
Čtyřleté s maturitou Nástavba s maturitou
Maturitní zkoušky
Maturitní zkouška ve školním roce 2017/18
Učební obory
Tříleté s výučním listem Zkrácené s výučním listem
Závěrečné zkoušky
Závěrečná zkouška ve školním roce 2016/17

GASTRO LABE

KONÁNÍ III. ROČNÍKU:

Datum konání:             22. února 2018

Místo konání:               OC Pivovar Děčín

 

II. ročník - 17. 2. 2016

KATEGORIE KUCHAŘ - KUŘECÍ HAMBURGER

1. místo MATĚJ SEDMÍK, LUKÁŠ RUS        Střední škola služeba řemesel Stochov

2. místo DANIEL POLÁK, JAN ŽÍDEK          Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo ADAM VODVÁŘKA, ALEŠ PĚTÍK   Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

 

KATEGORIE KUCHAŘ - OBLOŽENÝ CHLEBÍČEK

1. místo TOMÁŠ MARHOUL, JAN POLÍVKA   Střední průmyslová škola a SOŠ gastronomie a služeb Most

2. místo PETR KOLÁŘ, VIKTOR BOŽEK             Střední škola Brno, Charbulova

3. místo ZDENĚK BUCEK, ZDENĚK LISEC       Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice

 

KATEGORIE ČÍŠNÍK

1. místo ŠÁRKA VYKYDALOVÁ   Střední škola Brno, Charbulova

2. místo BARBORA DANITOVÁ      Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo LUCIE ADAMOVÁ          Střední škola gastronomie a služeb Liberec

  

KATEGORIE CUKRÁŘ - DĚTSKÁ SLAVNOSTNÍ TABULE

1. místo LEA SVOBODOVÁ, TEREZA ANNA BUDSKÁ     Střední škola řemesel a služeb Děčín

2. místo VERONIKA HUSLÍKOVÁ, HANA KŮTOVÁ           Střední škola Brno, Charbulova

3. místo AJPKALJEVA BOTAKOZ, ANNA KALOVÁ           Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ Ústí nad Labem

 

KATEGORIE CUKRÁŘ - SLAVNOSTNÍ DĚTSKÝ DORT

1. místo DENISA BÁRTOVÁ        Střední škola gastronomie a služeb Liberec

2. místo MICHAELA KDOLSKÁ    Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ Ústí nad Labem

3. místo HANA KŮTOVÁ             Střední škola Brno, Charbulova

 

 

I. ročník - 17. 2. 2016

Kategorie kuchař:

1. místo JIŘÍ EICHLER, JAKUB JANSA Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

2. místo DANIEL POLÁK, LADISLAV MOCKO Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo ADÉLA PEŠKOVÁ, KEVIN KYZR Gymnázium a Střední odborná škola Podbořany

 

Kategorie cukrář:

1. místo BARBORA DUPAČOVÁ, BARBORA KADĚROVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

2. místo JAROSLAVA LUXÍKOVÁ, KATEŘINA RYCHTAŘÍKOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

3. místo SIMONA HAVLÍKOVÁ, DENISA BÁRTOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

 

Kategorie číšník:

1. místo BARBORA DANITOVÁ, LUCIE ADAMOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

2. místo LENKA HOLFELDOVÁ, IVA JANSOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

3. místo JITKA MELOVÁ, FILIP JINDRA Hotelová škola, OA a Střední průmyslová škola Teplice

 

 

 

 

I. ročník - II. místo kat. číšník Lenka Holfeldová, Iva Jansová
I. ročník - I. místo kat. cukrář Barbora Dupačová, Barbora Kaděrová
I. ročník - I. místo kat. kuchař Jiří Eichler, Jakub Jansa